Všechno špatně!

Tak Jarek Nohavica má vrátit medaili, protože ji předal Putin. Není to sice medaile Putinova a nemá nic společného s válkou, ale řada blogujících banshee si to tak přeje.
Jarek bojuje, ale zjevně ještě nepochopil, že (j)Elita z něj blinká a při slovech jako Darmoděj, nebo Divoké koně si nedobrovolně pošpiní spodní prádlo. A jak si vůbec dovolil mít vlastní názor, když to není písnička ani básnička?
Jarku, jsi souzen a odsouzen. Jsi povinen nás bavit jak my si přejeme. Tvůj život je naším majetkem, chovej se podle toho!

Pak pan Dědek vypne svým ruským zákazníkům EZSku, protože… je mu cennější morální postoj, než plnění obchodních smluv.
A pokud nebudou běžní občané ruska s sto podniknout kroky pro zastavení konfliktu, tak je zpět nezapne.
Jsi rus? Tak trp. Ideologie je víc, než důvěra, spolehlivost. A jsi souzen. A odsouzen, jsi rukojmí mé ideologie! Chovej se podle toho!

Nějak nám z toho vypadl Gríša. Tedy pro upřesnění G. J. Perelman. Je to rus, odmítá se odstěhovat, nechce nastoupit do předních věděckých ústavů. Na něj nedojde?

Fieldsovou medaili a milion dolarů sice odmítl, ale soudím ho. Cenou za Putina ti bude složení 516 tisíc dolarů (tisíc za každou oběť) a 37 pamětních medailí zabitých dětí. A dořešení alespoň 2 dalších Millenium Prize Problems. Pak ti vrátíme byt a pokud budeme spokojeni s tvou podporou NAŠEHO systému, vrátime ti i něco na památku po mamince.

Že ti politika nic neříká? Nezájem, soudíme! Ty mlč a snaž se nás nenas*at. Jinak příjde na řadu i ten Puškin. Co si má co dělat medaile, které potom dostávají takový, jako je Jarek!

03/2022 – První Truc
Jarek. Drž se, dřyste stary!
Jablotron dokážal, jak se z malé firmičky stát větší. Bravo!
U postele mám Gríšovu fotku, hned vedle buddhy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Truc se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.