Vyměním: Zlo za Hloupost

Sem tam zapnu Lolko a jak vše souvisí se vším, prodal jsem zlo za hloupost.

Mým nejhranějším a zároveň nejlépe hraným šampem byl vždy Malzahar – princ temnot. Trávil své nepřátelé svým jedem a ze svých přátel dělal hostitele pro své sluhy, když někdo nesouhlasil, umlčel ho.
Druhým byl Shaco. Synonymum pro podlost, zlobu a vychcanost.
A posledním v mé trojici byl Fizz. Na všechno seroucí ryba, která svým jedem a téměř dokonalou schopností vyhnout se čemukoliv (a pokud už to nešlo, poslal na nepřítele žraloka).

Před týdnem jsem se koukal, jak se to za posledních pár let změnilo.

Nejnej šampiónem je Braum, plešatý trouba, který své dovednosti používá hlavně k ochraně spoluhráčů. Jeho jediné útočné dovednosti zastavují nepřítele, popř. je omráčí.
Vážně, ten blb má místo zbraně dveře, které používá jako štít. A ještě si vtipkuje směrem k spoluhráčům – Schovej se za mě.
Pak tam mám ještě Nautila – taky taková popelnice, která hlavně brání spoluhráče a Maokaie – nasraný strom, který v touze po pomstě… chrání spoluhráče.

Jediné, co je u mě stejné je že pořád hraju rád Poppy. Malá trubka, která hledá majitele kladiva, aby mu ho vrátila. A tím kladivem, na své cestě, poráží všechny nepřátelé. Sama si moc neuvědomuje, že vládne zapůjčenou zbraní lépe, než kdokoliv jiný. Má to v paži, žije si po svém a když už ji naštveš, pošle tě domů se slovy – A už se nevracej. pozn. (její ultimativní schopnost je kladivem odpálit nepřítele směrem na jeho startovní pozici)
Jo a ještě Troll, troll s plánem, jak sám říka. Protože stejně jako Poppyna bere život s nadhledem a cokoliv ve svém životě přijmá s úsměvem na rtech.

Ono je to tak i v tom životě. No vážně, co mám prcky a ti už odrostli mateřskému mléku, „tati uči mi pldel“ a již neužívají pláč jako argumentační figuru, měním se i já. ‚
Nehádám se, místo toho zase píšu a začal jsem i s poezii. A k životnímu mottu – Život je cesta do pekla, tak žij naplno a bez výčitek – jsem upravil na – Život je peklo na zemi, ale až děcka vypadnou z domu, tak ať je to bez výčitek!

A tak jak říká Braum – Když ti život nadělí sražené mléko, buď trpělivý. Budeš mít skvělý sýr. Snad budou z prcků extra smradlavé syrečky. =)

P.S.: Zlým nazývám sebe sama nyní, hloupým bych sám sebe nazýval dříve. Takže vlastně urážím jen sám sebe.

P.S.S.: Dříve bych napsal něco jako – držte huby, stejně to úplně nepochopíte! Dneska se zeptám – nechceš sušenku, povím ti o tom znovu :o)

10/2023 – Herní rekapitulace jako odlesk života reálného, aneb pickni si top a já ti řeknu, že jak moc velká si lama.

Příspěvek byl publikován v rubrice Truc se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář